Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Béltükrözés vár rám. Mi...

Béltükrözés vár rám. Mi alapján döntik el hogy bódítót adnak e? Az altató? Szeretném kérni mert nagyon félek.

Figyelt kérdés
Visszatérő hasi görcsöm van úgy egy éve.Plussz való színű hogy aranyerem is van mert gyakran fáj nagy wc után.És attól is félek hogy ott is fájni fog,vérezni is szokott. :( Nagyon várom a válaszokat. 23L

2014. aug. 4. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, annyira fog fájni belül, hogy az aranyeret már meg sem fogod érezni. Nem tudom melyik városban laksz, de nálunk, Székesfehérváron pl. van olyan rendelő, ahol altatásban végzik ezt a vizsgálatot. Nem tudom ,hogy lehet-e kérni háziorvostól, hogy oda utaljon, vagy fizetős, de én tuti, hogy inkább fizetnék. Szóval kétlem, hogy indok alapján döntik el, inkább klinika függő.
2014. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem alapból adtak, ki volt már készítve. Amikor kérdeztem, meg lehet-e tagadni, azt mondták, igen, de nem érdemes, mert nem veszélyes. Azt hiszem, olyankor marad el alapból is a szedálás, ha arra valami különleges ok van.


Amikor beadták az injekciót, egyszer csak azt halottam, hogy azt mondták ,,készen vagyunk'', és hirtelen más helyen találtam magamat. Az a húsz perc teljesen kiesett az életemből, mintha meg sem történt volna.

2014. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
... ez Budapesten volt 2008-ban.
2014. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem teljesen altató, mert a szóbeli utasításokat érti a beteg, és engedelmeskedik is. Láttam is, ahogy a másik beteggel beszélt az orvos az ágyon és a beteg engedelemeskedett is. De mégsem emlékszik az ember semmire, én még azt sem tudom, egyáltalán hogy néz ki az a szonda, arra pedig ahogy berakták arra végleg nem emlékszem. Az egész művelet teljesen kiesett az életemből, semmit ne tudok róla, még egy emlékmorzsa sem maradt meg abból a húsz percből.
2014. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Másutt azt írják, hogy nem mindenütt van ilyen

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__5370..

így biztosabb, ha rákérdezel előre.

2014. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bp .mester utcai sztk.Jajj remélem kérhető...
2014. aug. 4. 14:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Mennek a zöld kezek.
2014. aug. 4. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Ott sajnos nem voltam, hogy el tudnám mondani, én másutt voltam, meg régen is. A háziorvos -- aki beutalt -- ő azt mondta, hogy adni fognak, magában az intézményben is előre megkérdeztem, és az orvos maga is azt mondta, hogy fogok kapni. Remélem jól sikerül Neked is, meg ha t udod, megkérdezheted előre is. Sok sikert kívánok és gyógyulást is.
2014. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Túl vagy már rajta? Én egy hónap múlva megyek béltükrözésre. Három éve volt utoljára, akkor negatív lett az eredmény de a dokinő ismét javasolja nálam. Akkor érzéstelenítés nélkül volt, most is így lesz. Szerintem arra a 10 percre teljesen felesleges hogy bódítóval kiüttessem magam e miatt. Nem olyan vészes, simán ki lehet bírni, ilyen fiatalon mint te pedig pláne.
2014. aug. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Általában rád néznek, ha úgy látják eléggé be vagy ijedve a tükrözéstől és remeg kezed lábad akkor megkérdezik hogy jól vagy e. Ilyenkor a válasz persze az hogy igen jól, semmi baj nem is szédülök. Kérni kell, de semmi értelme szerintem, inkább nyugi simán ki lehet bírni. Én nem éreztem semmit csak néha picit szurkált a levegő miatt gondolom.45kg vagyok. Gyomortükrözést viszont nagyon megszenvedtem, azt hittem megfulladok mert sokáig vacakoltak velem.
2014. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!