Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy az iskolákba...

Miért van az hogy az iskolákba felfűtenek 22 fokra hogy jól megsüljünk, csomó kabátot cipejük, ez miért jó?

Figyelt kérdés

kinn megfagyunk ,benn meg megsülünk ,miért nem lehet megtalálni a középutat , én is úgy öltözökk hogy kinn fázzak benn pedig megsüljek(mert 22fok van)


ha meg túl sok ruhát veszek fel akkor kint nem fázok de bent pedig nem győzöm cipelni a ruháimat, ez kinek jó?


2010. febr. 5. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
22 fok az nem is olyan meleg szerintem.
2010. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Tedd be a szekrénybe, vagy tedd a széked támlájára.

Szellőztetni is lehet, gondolom van ablak. Örülnél neki, hogy fűtenek és nem kell kabátban ülnöd napi órát...

2010. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
*napi 6-7 órát
2010. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos fázós az igazgató, aztán jól befűtött nektek is :)

Szóljatok neki, hogy ti ezt nem bírjátok, megsültök :)

2010. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

22 fokban én épp, hogy megmaradok, irigyellek is rendesen :)

De értem, mire gondolsz. Ez sajna senkinek nem jó, sokat nem lehet tenni ellene, senki nem akarja szerintem, hogy cipekedj, csak normál ruházatban elviselhető légkört hőmérsékletet akarnak a terembe. Az az idő számít, amit ülve töltesz, a cipekedés a fűtésbeaállításkor nem szempont, hidd el.

Egyébként meg én ugyanezért gyűlölöm a telet.

2010. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

22 fok hol meleg neked? O.o

Amúgy erre találták ki a réteges öltözködést. Póló-pulcsi-kabát, egy pólóban meg farmerban nem fogsz meggyulladni.

2010. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Én ezért öltözök úgy, hogy rövid ujjú póló/ujjatlan + boleró + kardigán + vastag kötött pulcsi + kabát:P nálunk van ruhatár, ott hagyom a kabátot, a pulcsit meg a kardigánt. A többi rajtam marad, de ha nagyon fűtenek, a bolerót is leveszem. Nem egyszzerű, de ez van...
2010. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

22-23 fok az előírt "irodai" hőmérséklet, ez nem forró, nem is meleg. Ülőmunkához ennyi a minimum.


Öltözködj rétegesen. Ha meleged van, a suliban levetkőzhetsz akár pólóra is.

2010. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
22 fok o.o nálunk b.aszki otthon fűtés sincs... 14 van reggel napközben meg max 19.
2010. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek,aki azt írta hogy a minimum a 22 fok.

Nekem ez akkor megfelelő,ha mozgok.Ha már ülök,akkor cidrizek...

2010. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!