Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Benyakaltam egy csomó energiai...

Benyakaltam egy csomó energiaitalt SOS mit a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kb 4 órával ezelőtt megittam fél liter en.italt, gondoltam, nem lehet belőle baj, mert a délelőtti fél litert meg se éreztem, pedig előtte reggel még kávét is ittam. Most viszont még mindig olyan rosszul vagyok, először szédültem, meg úgy éreztem, hogy mindjárt elalszok, meg is próbáltam aludni, de nem sikerült, azóta meg szédülök, és olyan az agyam, mint egy sz*r, ha beszélnek hozzám, nem bírom felfogni, nagyon rossz állapotban vagyok, mit lehet tenni ilyenkor? (Hozzáteszem, hogy holnap vizsgázni fogok, és még tanulnom kéne :S)


Légyszi ne azt írjátok, hogy "h*lye vagy te b*meg", meg ilyeneket, mert 1-én is tudom,2-ez most rajtam nem segít:( Tényleg tanácsokat szeretnék!!! :S


SOS !!!


2011. jún. 22. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pszichés tanácsot tudok adni: úgy állj hozzá, hogy sikerülni fog ellazulni annyira, hogy tanulj. Ha felidegeled magad, attól csak még jobban felpörög a szíved, és egy pitvarfibrilláció NEM hiányzik vizsga előtti éjjel. Jjja és sok sikert holnapra:)
2011. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sztem próbáld meg kihányni,hátha még nem szívódott fel mind, aztán igyál nagyon sok vizet. Jobb ötletem nincs sajna:/
2011. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem vagyok felpörögve, épp ellenkezőleg, úgy be vagyok lassulva, mint a fene, nem tudok semmit felfogni, mint valami élőhalott, de kialudni se tudom magam :S
2011. jún. 22. 23:05
 4/14 anonim ***** válasza:
az nem lehet h már annyira fáradt vagy, és ez nem is az energiaital hatása? Nálam akkor van ilyen ha nem pihenek eleget:S
2011. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Tudod h a koffeinmérgezésbe bele is lehet halni??

Vigyázz az energy löttyökkel,lehet mehecc az ügyeletre ha rosszabb lesz!!

2011. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nálam is szokott ilyen lenni akkor is, de most nincs okom rá, hogy fáradt legyek, és mivel megittam ezt a rengeteg en.italt, és azután jött rám ez az állapot, biztos vagyok benne, hogy az okozta.
2011. jún. 22. 23:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam, hogy lehet akár halálos adagot is meginni, de szerintem ez még nem az, főleg, hogy mostanában eléggé hozzászoktam a koffeinhez (sajnos).
2011. jún. 22. 23:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát remélem hogy hamarosan jobban leszel. Sok szerencsét holnapra:)
2011. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy kezdek már jobban lenni!
2011. jún. 22. 23:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Már biztos elkéstem a válasszal, de egy jó tanács ezzel kapcsolatban: Az energiaital úgy működik, hogy egy kis időre felpörget, "túlterheli" a szervezetedet, és aktiválja a tartalékaidat.DE! Ha elmúlik a hatása 1-2 óra múlva, akkor nagyon lepunnyadsz, mert felélted az energiatartalékaidat. Akkor már csak a szunya segít!
2011. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!