Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért viszket a fenekem?

Miért viszket a fenekem?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött hogy bélférgem volt,a fenekem eléggé viszketett beszedtem a háziorvos által felírt vermox gyógyszert amitől a szervezetemből el is távoztak,ezt a kúrát többször is megkellett ismételnem.

Aztán tavaly nyáron vettem észre hogy a végbélnyílásom felett a farokcsontom alatt ugye ahol kezdődik a fenekem egy pici vágás van ami rettenetesen fájt valamikor pedig viszketett. Volt mikor jobblett de mai napig nem múlt el.! Mostmár egyáltalán nem fáj csak rettenetesen viszket,a vágás is eltűnt rólla,de mosmár teljesen a végbélnyílásomig viszket és van mikor már ott is,napközben is de esténként nagyon! Tanga bugyit is mellőzöm amennyire tudom,háziorvoshoz pedig nem igazán szeretnék elmenni mert férfi és nem akarom neki megmutatni.

Ha valakinek van valami tippje,ötlete mit tegyek,és mi lehet ez bélférgen kívül az legyen szives segítsen! Köszönöm!


2015. jan. 9. 17:23
 1/3 anonim válasza:
Fogalmam sincs, mitől lehet ez. Talán a féreg kirágta vagy kimarta azon a részen a bőrt és attól lett? Vagy amikor férges voltál, túl sokat vakartad és felsebződött és most gyógyul? Nem tudom, mindenesetre valószínűleg idővel elmúlik. Ha egy fél év múlva se múlik el, menj el orvoshoz. Gondolj arra, hogy ő naponta több száz feneket lát. :)
2015. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha lehet, ne nagyon vakard, attól még jobban viszkethet. Esetleg menj el egy patikába és kérj valami kenőcsöt. Mást nem tudok mondani.
2015. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! :)
2015. jan. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!