Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miéert szédülök folyamatosan?

Miéert szédülök folyamatosan?

Figyelt kérdés
beteg vagyok. Voltam orvosnál, írt ki antibiotikumot. Nem mondta mibajom. Folyamatosan szédülök fáj a fejem. Hétfőn munkába kellene mennem, de így nem tudok vezetni. szerintetek mit csináljak?
2015. jan. 10. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A szédülésnek elég sok oka lehet (idegi, meszesedés, fül és szemészeti problémák stb.), ki kell vizsgálni, és az okától függően kezelni.
2015. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomás rendben?
2015. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen.
2015. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok...bocsi fele lemaradt :) na szóval

Igen, az elsőnek igaza van. Ha meg már jártál orvosnál, írt gyogyszert akkor szedd és elfog múlni.

2015. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes de a héten én is szinte folyamatosan szédültem. Az enyém inkább egyensúlyzavar, vagy mint aki totál bevan kábulva.Szerintem a front is közrejátszik, most elég szélsőséges az időjárás.. Ma pl melegfront jött. Nekem is idegesítő mert ha fordítom a fejem vagy állok egyáltalán nem érzem magam stabilnak. Mérd meg a vérnyomásod. Vagy nézz utána a neten a belső fül gyulladásnak, mert annak szintén hasonló tünetei vannak, de magától gyógyul egy idő után. Attól is függ, hogy milyen jellegű a szédülésed, forgó vagy egyensúlyzavar, ülve, állva vagy fekve jobb.
2015. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!