Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlsúlyosak, kövérek! Ti is...

Túlsúlyosak, kövérek! Ti is küszködtök az önutálattal?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon túlsúlyos vagyok, folyamatosan diétázok és mozgok, sikerült is már fogynom 30 kg-ot, de mind a mai napig gyűlölöm magam!! Fog ez valaha változni? Ha párkapcsolatban élnék, az segítene?

2015. jan. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak nehezen megyek fel a lépcsőn, nem tudom elérni a buszt, ha futni kell és hamar kifulladok.

Az utálat nem megfelelő szó. Bosszankodom inkább, hogy kövér vagyok de nem akarok szenvedni ettől. Eszem, iszom, aztán ha valakinek kellek így is, akkor jó, ha meg nem, akkor igyekszem másoknak sok-sok szeretetet adni, amit majd egyszer visszakapok.

2015. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én 110 kg körül vagyok, plusz-mínusz 5, mikor, mennyi. Nem mondom, h nem lehetnék csinosabb, sőt, találnék magamra olcsóbb ruhákat is pl, így anyagi szempontból is könnyebb lenne. Viszont arányos a testem, formás vagyok, a férjem így szeret, ahogy vagyok és nem látom magam csúnyának.
2015. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tetris ***** válasza:
54%

Az lenne a legjobb, ha meg tudnál békélni azzal, hogy te egy ilyen fajta vagy, aki mackósabb. Senki sem tökéletes. Nekem is van súlyfeleslegem, és tökre nem érdekel. Én képes vagyok este tízkor vajas kenyeret enni, ha megkívánom. Egyszer él az ember.

Azon gondolkozz el, hogy tényleg boldogabb lennél-e, ha soványabb lennél? Biztos, hogy a súlyfelesleg az, ami miatt nem érzed magad jól a bőrödben? Esetleg nem lehet, hogy valami más oka (is) van?

Ha tényleg csak ez az egyetlen oka, hogy boldogtalannak érzed magad, akkor mese nincs, le kell fogynod.

A párkapcsolatot nem erőltetném, mert sajnos nagyon kevés az olyan ember, aki husisabb párt keres, emiatt aztán összetörne mégjobban a lelked.

2015. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!