Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek ideális az alakotok...

Nektek ideális az alakotok szerintetek? Kíváncsi lennék, hogy a válaszadók közül hányan túlsúlyosak/ optimális súlyúak.

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém mások szerint ideális, én még látom a felesleget. 173 cm és 57 kg vagyok. 52-53 szeretnék lenni, azon dolgozom. Aminek örülök, hogy az alkatom ideális, nagyon arányos, homokóra alkat. Ha ledobnám ezt a pár kilót, tényleg szép alakom lenne, számomra is. :) Sajnos a narancsbőrrel nem tudok mit kezdeni. :(
2015. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számomra ideális a súlyom 159 centihez 51 kg és meg is vagyok elégedve magammal 90%-ban, a maradék miatt pedig tornázom itthon és figyelek az étkezésemre is.
2015. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális testsúlyom van (170 cm/56-58 kg), amit egészséges táplálkozással értem el, de az alakom nem ideális, mert a fenekemre még edzenem kell, az volt mindig is a legszerencsétlenebb testrészem :)
2015. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
164 cm, 55 kiló (ünnepek előtt 54). Ráálltam egyszer egy olyan műszerre, ahol teljes testfelépítés vizsgálatot mérnek (testzsír, izom, stb.) A gép szerint híznom kellene 2 kilót. A BMI-m 20 körül mozog, bár ez nem mérvadó adat. Szerintem van rajtam felesleg. De azt mondom, hogy ideális a súlyom. A testfelépítésem, az alkatom olyan, hogy ennél kevesebb már csúnya lenne. Így viszont azt mondom, hogy nőies. Szóval sem hízni, sem fogyni nem szeretnék. Egyébként tavaly ilyenkor 10 kilóval voltam több. Szeptember óta tartom a súlyom. Ünnepek előtt direkt fogyóztam, hogy a felszedett plusz kilóval csak az általam ideálisnak tartott súlyra álljon vissza, vagy legalábbis ne kelljen sokat sanyargatnom magam a néhány bűnös falat miatt. 56 kilóra híztam, de mára sikerült visszatornázni magam 55-re. Szóval minden happy.
2015. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Nem teljesen ideális, van rajtam pár kiló. Az utóbbi időkben kicsit lazábban álltam hozzá a kajához. 182 centi magas férfi vagyok, 88 kiló körül mérlegeltem a mérleg szerinti top formámban. Most 94 körül lehetek. Viszont a tükörben és a ruhákban való komfortérzetem nem igazán változott. Ennek az 5-6 kiló plusznak nagy része inkább izom szerintem, hála a relatív nagy fehérjefogyasztásomnak. Az álom az, hogy le kéne menni 85 kiló alá, majd meglátjuk, hogy sikerül.


Mondjuk én 2 éve ilyenkor még 113-114 kiló körül mérlegeltem.

2015. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
túlsúlyos vagyok, de az elmúlt időben szépen fokozatosan fogyom a hoodiaval, és most újra kezdem szedni, mert van még miből lefaragni:)
2015. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!