Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokat nagyon ideges...

Nagyon sokat nagyon ideges vagyok. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy mindenen kiakadok és ideges vagyok mindenért és aggódok, összeveszek mindenkivel. Első persze az önuralom, de érzem, hogy nem normális.

Nehezen tudom magamat lekötni (nincs munkám, keresek hónapok óta!, házimunkát megcsinálom), suli kétnaponta van, keveset vagyok emberek között. Vettem be nagy hormontartalmú gyógyszert, arra is gondoltam, hogy attól lehet. Lehet a hormontól?

Szedek MagneB6-ot. Kb 3 napig napi 2-t, tegnaptól napi 1-et.

Mit tehetnék még, hogy ne legyek ennyire ideges és ne akadjak ki semmiségeken?



2015. jan. 12. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A hormonszint ingadozása sajnos sokat rontanak a pszichés állapoton. Pl prolaktin hormon szülés után.

Milyen gyógyszert vettél be?

2015. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Escapelle-t.

2015. jan. 13. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy kéne hormonvizsgálatokat csinálni

és mellette szakembernek elmondani a problémáidat aki feltárja ha van valami lelki eredetű bajod.

Mielőbb jobbulást :)

2015. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az is van egy kicsi: nem találok munkát fél éve és nehezen viselem, hogy a szüleim, akikkel lakok 5 évesként kezelnek (25 vagyok). Amikor nem itthon éltem kiegyensúlyozott volt a kapcsolatunk. De ez nem olyan vészes.

Szerintem a gyógyszertől lehet (fél évre elég hormon van benne, nekem kettőt kellett bevenni). Valami megoldást szeretnék erre.

2015. jan. 13. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? az jó testnek, léleknek... tudod egy kis endorfin!!! :)
2015. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok és ugyan ennyi éves is vagyok ! Nekem most egy kicsit jobb lett hogy elkezdtem egy OKJ-s tanfolyamot, nincs semmi bajod ne aggódj ! csak feleslegesnek érzed magad tudat alatt, foglald le maga valamivel és sokkal jobb lesz ! nincs célod az a baj, ha van egy kis megtakarított pénzed jelentkezz egy tanfolyamra !! mondjuk nekem még az is segítség hogy van egy menyasszonyom aki nagyon sokat segít. Ha egyedül érzed magad és Budapesti vagy akkor bandázzunk, haverkodjunk ! a tanfolyam amit csinálok az egy biztonság őri tanfolyam, 94-ezerbe kerül és nagy a kereslet a biztonsági őrökre. Nincs semmi bajod !!! olvastam egy könyvet arról hogy az ember agya olyan mint egy mágnes és a pozitív gondolatokat kell bevonzani vele !! Nincs semmi bajod hidd el ! csak tehetetlenek vagyunk s vergődünk mint a partra vetett hal, Én ács vagyok és semmi munkát nem találok pedig 3 éves tapasztalatom van már benne.
2015. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!