Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez az állandó...

Mitől lehet ez az állandó szédülés? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Tegnap du. óta folyamatosan szédülök. Csak éjszaka nem. Bármit csinálok, nem lesz se jobb, se rosszabb. Ébredés után is ugyanolyan volt, mint most. Ha lefekszem, vagy eszem azután sem sokkal jobb.

A szemem is mintha jobban le lenne csukódva, és fáradt is vagyok. Hasmenésem is van pár napja, elég gyakran, ezzel lehet összefüggésben? Már voltam orvosnál, írt föl probiotikumot, eszek, iszok is rendesen. Mi ez? Lehet az időjárástól szédülök? A vérnyomásom, pulzusom normális. 15/f



2014. jún. 30. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ma mondjuk már nem voltam annyit a wc-n.
2014. jún. 30. 15:25
 2/7 anonim válasza:
Milyen a székleted színe, állaga.
2014. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Milyen a székleted színe, állaga?
2014. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet az időjárástól is, front van, én is szédelgek ma egész nap, másrészt a hasmenéstől leeshet a vércukorszinted, az is okozhat szédülést. A kettő együtt meg aztán végképp kiüthetett.
2014. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A székletem normális színű, nem olyan híg.
2014. jún. 30. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
a szédülés keringésre utal. sportolj, menj el kocogni hogy a keringésed jobb legyen. Legalább sétálj kint a szabadban a friss levegő is jót tehet. amikor szédülök, lehajtom a fejem, pár percig és akkor jobb lesz. az agy nem kap elég vért és akkor szédülsz.
2014. júl. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igyál 1 enyhe kávét és az a keringést megdobja.
2014. júl. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!