Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert leszek rosszul ha sokat...

Miert leszek rosszul ha sokat olvasok?

Figyelt kérdés
Szeretek olvasni, de rosszul leszek tole. Tegnap pl. Egesz nap a kezembe volt egy konyv es mar delutanra megfajdult a fejem, szedultem ha felalltam ( tudom, hogy a hirtelen felallastol is meg lehet szedulni, de ez folyamatos volt) es hanyingerem volt. Utana meg tetozodott, meg rosszabb lett es akkor fekudtem le aludni. Mindig ez van ha sokat olvasok, de ha rovidebb ideig akkor csak enyhe a rosszullet es hamar el is mulik. A szememmel semmi gond nincs, a fenyekkel se. Azt vettem eszre (bar lehet hulyeseg), hogy attol van, hogy sokaig egy helyben ulok es lefele nezek, nem mozgok semmit. Bar lehet ez hulyeseg. De akkor mitol van? 15L
2015. jan. 18. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig egy helyben ülsz, az nem tesz jót, elég valószínű, hogy attól vagy rosszul. Olvasás közben néha szünetet kéne tartani, járkálni, kimenni stb.
2015. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat igen, penteken (nem volt nekunk suli) es tegnap is csak ennyit csinaltam, ultem egyhelybe es olvastam.
2015. jan. 18. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
A szemed is belefájdulhat az olvasasba. És hogy ülsz,lemegy a vérnyomásod.
2015. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon görnyedt a testtartásod, és megnyomod a gyomrodat.
2015. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a szemed és elég a féyny, akkor pszichikai alapon is lehet, vsz.olyat olvasol amit nem szeretsz. És lehet, hogy alacsony a vérnyomásod is, a szédülést megérteném, de a hányingert akkor sem.
2015. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia,en ugyanigy vagyok.....nem hiszi el a csakadom,ha tartosan lefele nezek azt erzem hogy elajulok.....mintha nem kapna vert az agyam,,.,,ez mitol van? A rossz testtartastol?
2015. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!