Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony a vernyomasom? Lehet...

Alacsony a vernyomasom? Lehet ettol? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Par napja eleg "semmittevos" vagyok, sokat aludtam es nem nagyon mozdultam ki. (Most nem kerek olyan valaszokat, hogy de jo nekem, hogy erre van idom) Szoval egesz nap ultem az agyba, filmet neztem, nyomkodtam a telefonom. Annyi, hogy ma levittem a kutyat, de semmi tobb. Nagyon faj a fejem, szedulok, ha ulok es felallok akkor MINDIG nagyon megszedulok ( ritka ez nalam, tenyleg csak akkor ha sokaig nem mozgok) , alapbol is szedulok egy picit es hanyingerem van. Szoval ez lehet alacsony vernyomas ? ( en annak gondolom) es lehet a mozgashianytol? Ha a mai naptol visszaallok a regi,normalis kerekvagasba kobban leszek?
2015. jan. 19. 00:41
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Egy próbát megér. Esetleg igyál egy nagyon gyenge kávét.
2015. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!