Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » állandóan elalszom, utána...

állandóan elalszom, utána olvastam de nembízok benne. Mért lehet?

Figyelt kérdés
4 éve így van már, néha nagyon néha feltudok kelni pl ha reggeles vagyok, de máskülönben átalszom a napot munka elött felkele vagy ha valami miatt ideges vagyok de máskülönben ébreszthetnek lebeszélek velük egy monológot, de nm emlékszem rá. Ébresztőt állandóan kinyomom vagy átalszom de nem emlékszem arrase. Olvastam már h lehet vashiány miatt, de nem tudom mennyire lehet igaz ez. szerintetek? Orvoshoz nemigazán akarok elmenni emiatt mert felvételiznék rendőrséghez és lehet h kizáró ok. 4 éve már majdnem minden nap így van. Edzek rendszeresen mellé dolgozok, de gyümölcs fogyasztásom talán nullával egyenlő ezért is hiszek kicsit a vashiányba. De visszont elég zsúfoltak a napjaim átlag alvás egy de vagy éj műszakba 5-6 óra. Azután fáradse szoktam lenni, annyira csak ahogy visszintesbe érek elalszok és nem lehet kikelteni, már már félek elaludni néha :S
2015. jan. 19. 11:15
 1/6 A kérdező kommentje:
de hozzá kell még tenem ha tudom hogy aludnom kell és alszok 8 órát abból biztos h 12 lesz és isszonyat fáradt vagyok olyankor. eddig nem kávéztam de már 5 napja 8-10 órát alszom és muszálj innom mert nagyon gyenge vagyok nélküle
2015. jan. 19. 11:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetben lennék, én mielőbb elmennék egy orvosi kivizsgálásra, hogy kiderüljön, milyen ok áll ennek a hátterében.


"Orvoshoz nemigazán akarok elmenni emiatt mert felvételiznék rendőrséghez és lehet h kizáró ok."


Gondolom, ott is lesz valami komolyabb egészségügyi alkalmassági vizsgálat. Ilyen szempontból is jobb lenne, ha mielőbb kiderülne, mi a gond, és addigra már lehetne kezelni - akár vashiány, akár valami más.

2015. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Krónikus kialvatlanságban szenvedsz. A napi 5 óra alvás kevés. Pláne ha több műszakba jársz.

És egy vércukor vizsgálatra feltétlenül menj el!

Nincs olyan érzésed, hogy gyakran szomjúság gyötör?

Olyan megérzésem van, hogy diabéteszed van, és evés után, ha lefekszel felmegy nagyon magasra a cukrod, és amiatt nem lehet felébreszteni, mert a magas vércukor miatt félkómában vagy. Nem emlékszel arra sem, hogy ébresztgetnek. Majd amikor a normális érték közelébe csökken a cukrod, akkor lehet felébreszteni...

Remélem, hogy tévedek!

De mindenképpen fordulj orvoshoz!

2015. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lesz eüvizsgálat is. meg addig a nyelvtant is gyakorólni kéne elnézést a összevisszaságért, de kómás ébredés után írtam, vércukor az általában normális, de lefekvés elött mérni fogom. kösszönöm a válaszokat! mielöbb elnézek orvoshoz mostmár.
2015. jan. 19. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
én is cukorra gyanakszom. jobbulást !!:)
2015. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp ajánlatos lenne egy alapos kivizsgálás, mert sok minden okozhatja. Lehet vitaminhiány, vashiány stb., de akár súlyosabb tünet is, pl. alvási apnoé (a horkolás árulkodó jel!).
2015. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!