Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lazulo, meditacios zenet...

Lazulo, meditacios zenet tudtok ajanlani? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szerelmi banatban szenvedek,nagyon tul szeretnek lenni rajta de nem megy olyan konnyen.Ejszakankent tobbszor is felebrdek,tudtok ajanlani valami jo zenet,ami kilazit segit lelkileg tul tennem magam az utolso hetekben atelt szomorusagom?Koszonom

2015. jan. 28. 12:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Youtube-os zenere gondoltam.Koszi
2015. jan. 28. 12:57
 2/7 anonim ***** válasza:

www.youtube.com/watch?v=JNmFlRd7EFw

www.youtube.com/watch?v=cqKOISC-kd8

2015. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gömbicica ***** válasza:

hogy ki, mit hallgat szivesen, szerintem hangulatfüggő.


amig szerelmed tárgya a fejedben van, hallgathatsz bármit( mindig visssza-visszajönnek az emlékek.


kezdj valami uj tevékenységbe, ami leköt, és lehetőleg emberek között vagy.


változtass esetleg frizurát.


járj más utvonalon mint eddig........


egy darabig még eltart az az időszak :-) nem kell tőle félni. ezt is meg kell élje az ember.


vonj mérleget :-) ha hibáztál tanulj belőle, és minél előbb légy nyitott majd egy uj kapcsolatra)


üdv.Edit)


-bocsánat, ha nem zenét ajánlottam((( nálam van amit ezerrel meghallgatok, van, amit pillanatok alatt kikapcsolok. pedig mindkettőt alapjáraton szerettem ) -

2015. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bagdi Bella keress rá ;)
2015. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt azért nem értem, ha feltesz vki kérdést és válaszolnak, akkor a kérdező miért nem válaszol?
2015. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegetek.
2015. jan. 31. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!