Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudnátok valami napi szinte...

Tudnátok valami napi szinte elvégezhető meditációs módszert ajánlani?

Figyelt kérdés

problémáim: stressz, önbizalomhiány. szeretnék meditálni , mantrákat használni.

eddig még nem próbáltam ilyesmit


2012. szept. 21. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha "meditálni"akarsz , vagy egyéb más technikákat használnál, azért előtte olvassál róluk egy kicsit.Nagyon sok technika, módszer, "meditáció", illetve tanítás létezik ami segíthet a stressz feloldásában, önbizalom erősítésben. Ajánlani tudnám pl. Eckhart Tolle "A most hatalma...(a gyakorlatban)" című könyvet is.Nagyon jól megérthető amit ír e témában, és több féle gyakorlatot , technikát ajánl amit betudsz iktatni a hétköznapjaidban.Bármikor, és bárhol használhatod ezen technikákat.Persze azért arra garancia nincs , hogy egyik napról a másik napra megoldódjon az embernek minden problémája a technikák által, bár elvileg még az sem lehettlen.:))) A neten a google keresőn keresztül sok infót olvashatsz erről a könyvről, sőt előadásokról videót is nézhetsz.Üdv!
2012. szept. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden olyan meditáció ami nem tart 24 órán át napi szinten művelhető..
2012. szept. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 slobelt ***** válasza:

Ezt próbáld ki :

http://www.youtube.com/watch?v=Yv4daBKPi0Y

Nagyon jó...

2012. szept. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Spiritvilag.hu keres rá ott vannak ingyenes letölthető hang anyagok gyurkó zsolt-tól...
2012. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a meditáció a légzésen elsőre tökéletes!


Amúgy az én kedvenc Meditációs gyakorlatom a futás!!! :-D

2012. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom valamelyik keleti harcművészetet. Növeli az önbizalmat, kiállást, és határozottságot ad, ráadásul egyik másik elég mélyen kidolgozta a meditációs és légzéstechnikai gyakorlatokat. Én Kyokushin Karatézom és nagyon jó. Csak ajánlani tudom. De ha nem vonz a küzdelem, vannak olyan ágak is azt hiszem Tai Chi, Csikung. Bocs ha rosszul írom ezekben nem vagyok otthon.
2012. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aludjál
2012. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!