Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen fáradékony?...

Miért vagyok ilyen fáradékony? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Konkrétan semmi energiám sincsen. 11-12 órákat(ha épp nem többet) alszom és még azután is nyögve-nyelősen kelek fel. Nem egyszer volt már hogy este 8-9kor feküdtem le és délelőtt 10kor ébredtem. Megpróbáltam beállítani a biológiai órámat azzal hogy ébresztővel csak 8-9 órákat alszom de egy pár nap után olyan vagyok mint egy agyhalott és muszáj ledőlnöm délután. Kelés után 3-4 óráig van energiám dolgokra utána egész nap le vagyok pukkanva és teljesen dekoncentrált vagyok. 20 évesen ez engem borzalmasan aggaszt, ez csak egy fél éve kezdődött de nagyon hátráltatja a tanulmányaimat meg egyébként is szeretnék mást csinálni mint aludni és ébredezni.

Mi lehet a bajom? Nem akarok semmi komolyra gondolni, de azért csak van velem valami baj. Mit kéne csinálnom hogy végre magamhoz térjek mert ez nem állapot hogy úgy élek mint egy 60 éves.



2015. jan. 28. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

orvosi vizsgálatra még nem gondoltál?

ha itt teszed föl a kérdésedet, kb. annyit ér, mintha látnokhoz mennél.

2015. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű kimerültség. Esetleg vérnyomás gondok. Stressz
2015. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány is okozhatja,menj orvoshoz mindenképp!
2015. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem általános vitamin és nyomellem hiányod van csak. A fáradtság meg a túl sok alvás Mg,Ca,Zn,Fe hiányra utal főleg ha a szemeid is karikásak. A figyelmetlenség meg B vitamin stb, stb.


Ahogy előttem is mondták menj el orvoshoz és kérj kezdetnem mondjuk vérvételt és vizsgálatot.

2015. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szedek multivitamint minden nap, nem tudom hogy az mennyire válhat be.
2015. jan. 28. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Kimerültség, vitaminhiány. Menj el egy vérvételre az megmutat pár dolgot. Szedj vitamint addig felesleges írni, lehet, hogy a vérkép sok mindent elárul. Mellesleg ha sportolnál javulna a vérkeringésed és nem lennél állandóan fáradt (persze csak ha nem vagy beteg).
2015. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!