Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy ennyire fáradék...

Normális, hogy ennyire fáradékony vagyok?

Figyelt kérdés

Legszívesebben az egész napot átaludnám, az iskolában is olyan vagyok, mint valami élőhalott, mindig tiszta táskás a szemem, van, hogy annyira fáradt vagyok, hogy nem veszem észre, hogy a barátnőim szólongatnak, órán nem is tudok odafigyelni...Szóval elég szar...Viszont mikor kijövök az iskolából, egy kicsit felfrissülök a levegőn, de ahogy hazaérek, megint nagyon fáradt leszek és legszívesebben lefeküdnék aludni és reggelig aludnék, csak még tanulni is kell, meg minden...Néha mondjuk alszok délután, mint mondjuk ma, de az se sokat segít, mert ahhoz képest, hogy délután majdnem 4 és fél órát aludtam, már most tiszta álmos vagyok és még a fejem is fáj (mindig fáj valamiért a fejem a délutáni alvás után :( )

Normális, hogy ennyire fáradékony vagyok? Lehet, hogy még növésben vagyok és azért van? Vagy mi miatt lehet?

(Sportolok egyébként, ha ez számít és elvileg sok folyadékot iszok, szóval naponta ilyen 2-3 l-t)

16/L


2014. okt. 18. 23:06
 1/3 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, pont ezek a tüneteim voltak középsuliban.

De szerintem a kimerültség egyrészt, másrészt a táplálkozás. A nehéz kaják leterhelik a szervezetet, ezért fáradékonyabb. A cukor pedig egyenesen méreg. Persze ez mind szvsz. :)

2014. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy az étkezéseden kéne változtatnod, vagy - ha régóta tartó fáradékonyságról van szó - kérj beutalód endokrinológushoz. Pajzsmirigy is lehet a háttérben.
2014. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!