Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy javítsak a közérzetemen?

Hogy javítsak a közérzetemen?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz hónapjaim vannak mostanság. Nincs munka, a párkapcsolatom is stresszes. Esti suliba járok, de ahhoz sincs semmi kedvem, hogy bejárjak. Nehezen barátkozom, úgyhogy nem is barátkoztam össze senkivel :(

a régi barátnőimmel is megszakadt a kapcsolat most, az egyik örökös kavarása miatt.

egyszerűen nincs kedvem semmihez. se takarítani, se főzni, se sportolni valamit. Van egy kis hobbim, egyedül azt csinálgatom, vagy leragadok a gépnél.

nagyon nem jó ez így, már híztam 4 kilót. De nincs értelme az egész életnek és már úgy unom :(

eltelnek a napok, elmúlik a fiatalság így :((( minden este elhatározom, hogy a holnap más lesz. De nem megy.


2015. febr. 2. 12:13
 1/2 anonim válasza:
Mivel van hobbid csináld intenzívebben vagy próbálj ki mást is. Sétálgass a városban vagy pl utazz el valamerre. Kapcsolj ki! még ha csak 100km-re is mész el akkor se ismersz ott senkit egyedül tudsz lenni. Át tudod gondolni a dolgaid. Nem leszel stresszes. És igen is van értelme az életnek csak lehet még nem találtad meg azt. Nem tudom hány éves lehetsz de hidd el ez segít. Próbáld meg. :)
2015. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

az a baj, hogy a hobbim is olyan, hogy egyedül kell lennem, ha jól akarom csinálni. a pasim csak idegesít akkor is.

sétálni szoktam elég gyakran, olyan jó érzés közben. meg utána is, hogy legalább csináltam valamit :)

2015. febr. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!