Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy mikor...

Mit csináljak, hogy mikor munka után haza érek délelőttös héten (2 műszakban dolgozom), ne legyen annyira álmos? Már szinte kinlódok.

Figyelt kérdés
Aludni nem tudok nappal. Leülök a gép elé és szenvedek. Járok edzőterembe, előtte és utána is álmon akarok halni. Nem bírom ezt a műszakozást nagyon, pedig már 3 éve gyárban dolgozom. Kávé meg ilyen szerek nem segítenek a problémámon.
2010. febr. 10. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az edzőteremmel az a baj, hogy ha túl későn mész, akkor pörög a szervezeted még éjszaka is. Nem hagy pihenni. A nappali alvásra be kell rendezkedned, lelkileg is. A hálószobád legyen maximálisan sötét és csendes. Fürödj le és mossál fogat, mert a szervezeted megtanulta már, hogy utána alvás következik. Ez egy automatikus visszacsatolás és segít elaludni.
2010. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma munka után egyből az edzőterembe mentem. Ott le is fürödtem. Most mostam fogat.Meg szoktam nézni a Barátok köztöt, de lehet, hogy hanyagolni kellene. Múlt héten délutános voltam, akkor meg már korán reggel felébredem és nem tudtam aludni. Lehet, hogy a macskák miatt, mert van 2 is. :)
2010. febr. 10. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
én 4 műszakozom, és tudom milyen nehéz szitu. ha délelőttös vagyok, én is borzasztó nyűgös vagyok délután...de én lefekszem, fél óra-egy óra hossza pihenés/alvás után sokkal jobb. százszor inkább megyek 12 órát éjszakára. pihenj, mert a szervezeted azt jelzi, hogy "elég"
2010. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!