Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan és hol ismerkedjek? 40...

Hogyan és hol ismerkedjek? 40 éves elvált egyedül élő férfi vagyok. Munka után egyből haza jövök. Nem szeretek eljárni sehova. Próbáltam neten társkeresőket, de az nem jött be. Teljesen reménytelennek tartom, viszont nagyon rossz egyedül.

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék kapni!
2011. jan. 9. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az öledbe nem fog hullni magától semmi! Ha az internet nem vált be, akkor pedig menni kell! Biztos vannak barátaid, haverjaid, akikkel elmehetsz néha napján valahova. Esetleg ők is bemutathatnának valakinek. Az internetet olyan szempontból tartom jónak, hogy rengeteg nő van fent, akik közül válogathatsz kor, lakhely, kinézet, stb szerint. Biztos vagyok benne, hogy ha elég kitartó vagy, találni fogsz valakit. Ez nem olyan dolog, ami 5 nap alatt megoldódik! Lehet, hogy hosszú hónapokig is eltart! Vagy akár 1-2 évig. Próbálkozni kell társaságokban, internetes oldalakon és biztos, hogy előbb-utóbb lesz valaki! De ha nem mész sehova és nem próbálkozol, akkor szinte esélytelen, főleg 40 körül, mikor a legtöbb nő ebben a korban már házas vagy kapcsolatban él, gyerekes anyuka.Valamit valamiért!
2011. jan. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DexaN válasza:

(27F)

Én speciel 9-10 éve folyamatosan fent vagyok mindig valamilyen társkeresőn (most is 2-3-n) írok is róluk úgyhogy azt se lehet mondani hogy azt várom hogy a sült galamb a számba repüljön, de válaszra se méltattak (pedig a környezetem szerint nem vagyok ronda)... Voltam Rapid randin is, detto 8-ból egy lány jelölt szimpatikusnak, de nem volt aközött a 3 személy közt akit én jelöltem úgyhogy bukta volt :/ soha nem volt még senkim...

2017. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!