Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le a félelmemet?...

Hogy győzzem le a félelmemet? El kell repülnöm Usa-ba a férjemmel munka ügyben, amúgy is félek a repüléstől, de most az jár a fejemben, hogy mi lesz a gyerekkel ha nem érünk haza?

Figyelt kérdés
tudom hülyeség de folyton sírok, győzködöm hogy szeretem, de még csak 2 éves és...
2010. nov. 27. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne érnétek haza? Ezen kár rágódnod és aggódnod! Bár ha eleve félsz a repüléstől, talán emiatt jön ez a félelmed is, de hidd el, semmivel se vagy nagyobb veszélynek kitéve a repülőn, mint ha pl keresztül utaznád az országot pl autóval, vagy busszal. Ott ugyanúgy lehet baleset, és a statisztikák szerint több is a közúti baleset, mint a légi. Szóval ne erre gondolj, hanem arra, hogy minden rendben lesz, és inkább próbáld a jó oldalát nézni, hogy elmehetsz az USA-ba ahova sokan csak szeretnének, de soha nem adatik meg, utazhatsz repülőn, amit mások szintén szeretnének, de nem tehetik meg. Jó, ha félnék nekem se lenne nagy vágyam repülni, de én nem félek, bár még csak ilyen városnézős kisgéppel voltam párszor fenn.. :))) Szóval egy a lényeg, biztos, hogy hiányozni fog a gyermeked, és az is természetes, hogy félsz, hogy itt kell hagynod egy időre, de bízz magadban, minden rendben lesz! Ne sírj, ne görcsölj...! Ha visszajöttél írd meg, tényleg olyan szörnyű volt-e, mint hitted. :))
2010. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok,megpróbálom, köszi a választ, és ígérem írok ha megjöttem, vagyis amikor megjöttem:-)
2010. nov. 27. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki fél a repüléstől az a húgom.Mégis elrepült Egyiptomba a napokban meg Londonban volt.Ha ő legyőzte,hidd el nekem bárki megteszi.Ő mondjuk az Egyiptomi ut elött,ivott egy kis alkoholt,nem részegségig.A barátnőm sűrűn repdes Amerikából haza és vissza.Nem lesz baj.
2010. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 a '11 millióhoz! , hogy bajod lesz.Statisztika.

A bezártság és a kis hely tényleg félelmetes annak aki érzékeny rá, kérj az orvosodtól valami nyugtató hatású bogyót, nehogy pánikroham kapjon el a gépen, ha klausztofóbiás vagy.

Inkább a két éves gyerkőc lelkéért aggódnék, ha jól értem marad.

Nagyon gondosan szervezd meg hog amíg elvagy, ő jól legyen.

2010. nov. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Visszajöttél már? Vagy még el sem mentél? Ha igen... akkor milyen volt, hogy bírtad? Gyerkőc hogy viselte a távollétet?
2010. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mentem el... rajtam kívül álló okok miatt:-(
2010. dec. 30. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!