Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja fáj a fejem. Migrén...

3 napja fáj a fejem. Migrén vagy epés fejfájás?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy jól befokhagymáztam. Jelzem az epém szokott rendetlenkedni, nem is lenne szabad fokhagymát ennem. A szemöldök alatti csont kezdett el fájni először és csak bal oldalon. Aznap, azaz az első nap, annyira "leütött", hogy belealudtam. Ma 3 napja fáj, hányingerem is van, most már mindkét oldalon a szemöldököm vonalában.

Milyen fejfájás lehet?


2015. febr. 11. 15:53
 1/5 fersk ***** válasza:
Valószínűleg homloküreg gyulladás, evéssel csak véletlen egybeesés. De egy orvos jobbat tenne. :)
2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy üreg gyulladás,vagy migrén,de orvoshoz mehetnál
2015. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem arcüreggyulladás, olyanom volt már, nem azok a tünetek. Influenzás sem vagyok, nem is voltam mostanában, megfázva sem. Ez biztos, hogy vagy epe vagy migrén, csak jó lenne tudni, hogy melyik. A migrén tudom, hogy gyakran féloldali, hányingerrel is párosul, viszont az epém is fájt, úgyhogy passz.
2015. febr. 11. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
El kell menjél sürgősen a házidokidhoz! Ez epehólyag gyulladás lehet. Fogsz kapni beutalót hasi ultrahangra. Sajnos 2 hónap is lehet az előjegyzés, úgyhogy minél elöbb menj el. Ha epehólyag gyulladás, akkor antibiotikumot kapsz rá.
2015. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2015. febr. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!