Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka ha eleget...

Mi lehet az oka ha eleget alszok mégis álmos vagyok, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradság?
2015. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Depresszióra szedek nyugtatót + hangulatjavitót. De még igy is depis vagyok. Ma külonosen depis voltam, nem tudom mitől.
2015. febr. 15. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szedtem antidepit, de engem felélénkített. Mennyit alszol? Mert az sem jó ha sokat.
2015. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el laborvizsgálatra. Lehet, hogy csak egyszerű vitaminhiány, de lehet pl pajzsmirigy alulműködés(ez okozhat fáradságérzetet, depressziót stb), de ezer más oka is lehet. Menj el háziorvoshoz és mondd el neki a problémádat és hogy szeretnél teljes vérképet!
2015. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszerszedés helyett ajánlanám a meditációt. sokkal jobb hatással van a depresszióra, mint bármely gyógyszer. A gyógyszer álmosíthat is.
2015. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!