Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Használtam Solutio Antisudoric...

Soós László Bálint kérdése:

Használtam Solutio Antisudoricát erős izzadás ellen. Ez a szer igazából bevált, de mikor elmegyek suliba, akkor mégis még egy picit büdöset izzadok. Mi lehet a gond szerintetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Amúgy este, fürdés után használom a Solutiót és reggel pedig golyós dezodort használok. Elmegyek suliba és szerintem túlparázom, mert mindig azt gondolom, hogy ne izzadjak le. Nem tudom, hogy hogy lehetne ezt könnyen megoldani, de ha tudtok valami jó lehetőséget mondani, azt nagyon megköszönném!

2014. márc. 28. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stressz miatt izzadsz,hiszen folyton ez jár a fejedbe,nézd akkor kipróbálhatod akár reggel is a szer használatát ,de akkor mást ha használj a hónajadra,és max a felsődre fúj egy kis parfümöt,és csak kis mennyiségű solutinot használj reggel.
2014. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!