Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetünk 100% biztosan...

Hogyan lehetünk 100% biztosan lázasak? Láttam a korábbi kérdéseket de elég fakenak tűnnek. Valakinek tutibiztos megoldás?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Sem a sós kávé, sem a kréta evés nem okoz lázat. Nincs tutibiztos otthoni megoldás. Dolgozat írás lesz?
2015. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, 2 is, de az elmúlt napokban elég súlyos családi gondok voltak ( a legrosszabb ami lehet.) és nem tudtam készülni, de a tanár ezt nem fogadja el. Nem vagyok olyan lelkiállapotban.
2015. febr. 16. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

kimész pizsiben a hidegre vagy az ablakot magadra nyitod.


amúgy meg a radiátorhoz teszed a lázmérőt

2015. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha olyan komoly gondok vannak, akkor elmész a háziorvoshoz, elmondod, hogy mi újság, és kapsz egy igazolást. Nem kell magadban kárt tenni. Sőt, tudtommal szülő is igazolhat pár napot.
2015. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

"Jó napot, éjjel rosszul voltam, szerintem valamilyen romlott kajától, hánytam is, de már jól érzem magam, a családban se volt rosszul más, csak anyukám nem engedett ezek után iskolába - kérhetnék egy igazolást? (kismosoly)."

Ha nem akarod kiteregetni a szennyest a dokinak, bár szerintem vágni fogja, mi a helyzet, az enyém mindig rá is kérdezett, de ameddig csak szökőévben egyszer kérsz ilyet és nem ismernek notórius lógónak, addig fognak adni igazolást :)

2015. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Stoli56 válasza:
Nekem a sós kávé okozott lázat! De az orvosnak nem tudtam eljátszani a beteget, inkább voltam őszinte. Bejött!
2015. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyél egy fél almát, igyál rá egy pohár tejet, és máris fal fehér leszel, meg kicsit hányingered lesz, de én még sosem hánytam... Add be anyukádnak, hogy a kaotikus családi okok miatt van, és ma inkább itthon maradnál, hidd el, nekem ez mindig bevált, sőt egyszer a suliból is hazaküldtek.
2015. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!