Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladásom van, de nem...

Vakbélgyulladásom van, de nem vészes, ezért nem kell müteni, elég ha jegelem, viszont azt mondta az orvos hogy ne egyek szilárdot, mert az terheli. Meddig?

Figyelt kérdés
továbbá tejsavó fehérje szerintetek mehet?

2015. jan. 20. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz!!!! Mi az, hogy nem vészes? Majd, ha boncolnak szétteszi a kezét, és azt mondja, hogy hát nem volt vészes!!!!!

Rettenetesen felelőtlen az az orvos, ha begyulladt a vakbél akkor nincs mese ki kell szedni, mert az nem fog meggyógyulni magától, mert nem tud kitisztulni rendesen.

2015. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tegnap előtt este nagyon fájt a hasam, másnap reggel elmentem kórházba, de már nem fájt annyira, sőt, de azért biztonságból elmentem. vettek vért, azzal minden rendben volt, ultrahangon egy 1 centis valami találtak, az orvos azt mondta, hogy menjek haza, jegeljem állandóan, és holnap jöjjek vissza. ma vissza mentem, már annyira sem fáj mint tegnap, ha ülök vagy állok, nem mozgok, nem is fáj,csak ha nyomkodom, ezért megint haza küldtek, hogy akkor menjek vissza, ha nem javul, vagy ha jobban el kezd fájni.
2015. jan. 20. 12:01
 3/10 A kérdező kommentje:
- mert hogy ha jegelem tovább vissza mehet a gyulladás.
2015. jan. 20. 12:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor az valami más lehetett, ha így elmúlt a fájdalom. Lehet csak a vakbél környékén gyulladt be valamitől a beled, és csak kiterjedt oda is. Ha valóban be lett volna gyulladva az egész akkor az nem múlt volna el ilyen hamar.
2015. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, olvass bele ebbe a kérdésbe is, a 2. válaszoló vagyok. Lehet, hogy te is csak túletted magad, ilyenkor eléggé gyakori. Miből gondolják, amúgy, hogy vakbél??


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__6503602-..

2015. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jól és jót eszem, sportolok is rendszeresen, viszont aznap rendelt hamburgert ettem, és nem is esett jól, meg el is vagyok szokva a disznó hustol, viszont attól meg nem fájna három napig. tény hogy csökkent a fájdalom, sokat, de azért még érzem - bár a kérdés még mindig az volt, hogy meddig ne egyek szilárd ételt?
2015. jan. 20. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem vakbélgyulladás, a vakbélgyulladás fájdalma nem csökken, csak növekszik, amíg ki nem műtik.
2015. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ok, akkor ez nagy valószínűséggel epe probléma.

Nem a szilárd vagy nem szilárd étel a lényeg, hanem a minőségi alapanyag, amelyből az étel készül: vegyszer és festékmentes. A hamburger husiról, salátáról és műmajonézről már sokat hallottunk.

Gyakrabban is kellene innod folyadékot, főleg bio teákat, evés előtt főleg, de utána is lehet. Ugyanakkor a diétázást is be kell tartani egy-egy ilyen nem jól eső étel után is.

2015. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem vakbélgyulladás volt, mert az kisugárzik a lábba és nem múlik el, csak erősebb lesz, valószínűbb, hogy a hambi megterhelte a szervezeted, hiszen te is írtad régen ettél olyant. Ha már teljesen elmúlt a fájdalom akkor nyugodtan ehetsz szilárdat, de csak óvatosan kezd. Kezdetnek hajában főtt krumplival, később ehetsz mellé mondjuk virslit is, de a lényeg, hogy ne egyél nehéz, vagy zsíros ételt. Valamint ne edd teli magad, csak kis adagot egyél.
2015. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
remélem is hogy nem lesz nagyobb probléma, nem szeretném ha mütenének... csak az aggaszt hogy ismerösömnek is ez volt, hogy haza küldték majd 3-4 nap mulva megint nagoyn fájt és müteni kellet
2015. jan. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!