Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet kiütéses az...

Mitől lehet kiütéses az arcom? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Kb 2 napja vettem észre hogy a bal arcomon rengeteg kis piros kiütés jött elő,azt tudom hogy biztosan nem pattanás.! Van mikor enyhül és halványodik de van mikor rettentő csúnya,viszketni is szokott. Reggel felkeléskor szinte alig ha látszik valami de mikorra eltelik kb 2 órahossza addigra kezdődik minden előrről.

Bőrgyógyászatra májusba kaptam időpontot szóval fogalmam sincs mihez tudnék kezdeni,ha valakinek van valami tippje hogy mitől lehet vagy hogy mit rakjak rá megköszönném !

18/L


2015. febr. 24. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia így láthatatlanba nem sok tanácsot tudok adni neked, próbálj meg kísérletezni, más öblítőt, mosóport, tusfürdőt használj és talán elmúlik, krémet a Bepaanthen Sensidermet ajánlom nem biztos hogy elmulasztja de a bőrödet nyugtatni fogja !
2015. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!