Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy egy hónapja egyedül lakok, szinte alig beszélek valakivel, ma és tegnap egyáltalán nem beszéltem senkivel, még telefonon se :( Anyukám tavaly meghalt, utána a pasimmal laktam aki egy hónapja elköltözött mert kiraktam, mert már elviselhetetlen volt. Apum sajnos nem kiváncsi rám évek óta pedig egy városban lakunk, lenne rá módja hogy találkozzon velem, testvérem nincsen, szinte semmi családtagom nincsen... :( Munkám még nincs csak két hét múlva fogok kezdeni egy munkahelyen. A baj viszont az, hogy már évek óta pánikbeteg vagyok, újabban depressziós is, ami szerintem már nem meglepő, hisz az életem kb semmiből se áll :( nem siránkozni akarok de nem tudom, mit tegyek, barátaim alig vannak, egy két barátnőm van akik komoly kapcsolatban élnek, nem érnek rá állandóan velem foglalkozni, új barátokat meg egyszerűen nem tudok találni mert kedvem sincs kimenni a lakásból a pánikbetegség miatt, elég erősek a tünetek és gyakori a pánikroham :( emiatt félek kimenni bárhova is, ha meg néha kimegyek bulizni innom kell mert másképp nem tudok ellazulni és csak így tudok nyitottabb és közvetlenebb lenni egy picit :S nem tudom ebből milyen kiút van, hipochonder kezdek lenni nagyon erősen, de mivel csak itthon vagyok és nem beszélek senkivel már meg sem lepődök semmin, hisz csak a saját gondolataimat hallom, amik meg persze negatívak :( mit tudnék tenni, hogy kicsit jobb legyen a közérzetem vagy hogy valami történjen velem??? totál elcsúsztak a dolgaim, éjjel fent vagyok, nappal alszom, alig van kajám mert nem főzök magamnak, stb ilyen dolgok :( hobbim az van de pl úszni sem tudok eljárni mert úgy érzem közben megfulladok, ez is a pánik miatt van, egyedül ezt nem tudom már legyőzni :( voltam pszihológusnál párszor de nem segített...

2014. máj. 5. 14:14
 1/2 A kérdező kommentje:
az kimaradt, hogy 25 éves lány vagyok
2014. máj. 5. 14:15
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen az lenne jó ha társaságban lennél, ha nem szeretsz kimenni a lakásból a pánikbetegségből adódóan, akkor talán az interneten kéne beszélgetned, esetleg új embereket megismerned, aztán cserélni skype vagy facebook címet hogy legalább gépen keresztül tartsátok a kapcsolatot aztán ha már eléggé megbízol bennük élőben is találkozhatnátok, akik meg vannak barátok próbáld őket sokszor felhívni magadhoz, beszélgetni, célokat kitűzni, az alkohol semmire nem megoldás, én tudom miről beszélsz, tudom hogy nagyon félsz, szinte mindentől, de valamilyen szinten s saját magad érdekében ki kell jönnöd ebből..
2014. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!