Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3. napja nem tudok normálisan...

3. napja nem tudok normálisan enni, pedig csak egy kicsit vagyok beteg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hétfőn egy szendvicset meg egy kocka csokit ettem, aztán hőemelkedésem lett estére. Tegnap reggelre elmúlt, de nem bírok enni, ettem egy falat túrórudit, meg este egy kis sajtot meg joghurtot, de ennyi. Suliban sem ettem. Ma sem tudok enni, próbáltam magamhoz venni egy kis ennivalót, de nem tudom lenyelni, megint kb. egy falat rudi ment le csak, de még most is émelygek tőle. De nem vagyok lázas, meg a fejem se fáj igazán, csak az orrom folyik meg a torkom fáj egy kicsit. Lehet mégis emiatt?

Baj ha nem eszek? Mert amúgy nem érzem nagyon kimerültnek magam, csak félek hogy rosszul leszek a suliban.



2015. febr. 25. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, mégis beteg vagy, náthás, torokfájós. Ilyenkor az emberek nem esznek túl sokat, legfeljebb krumplipürét egy kis sonkával, vagy vízben főtt krumplit sonkával, és hozzá mézes hársfateát. Egy hét után el fog múlni.
2015. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!