Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Amikor a kórházban a nővér...

Amikor a kórházban a nővér egy férfi beteget pelenkáz és a betegnek erekciója van, mit csinál, hogy normálisan rá lehessen adni a pelenkát?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
XD kielégíti szerintem :)
2013. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted egy pelenkázásra szoruló - vélhetően idős és súlyos beteg - férfi esetén mekkora esély van erre?... Szerintem kábé nulla.
2013. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

nővér vagyok, és rengeteg beteg férfit pelenkáztam már be. Egyiknek sincs erekciója, pedig voltak 20 éves férfi betegek is. Egyik beteg sincs olyan helyzetben hogy erekciója legyen, jobban fáj nekik amivel műtötték, és a szégyenérzet is igen nagy amikor egy csinos ápolónő éppen jön a pelenkával vagy a tállal hogy mosakodni kell...

Olyan már volt hogy próbáltak poénkodni (főleg a fiatalok) és igyekszenek a kínős helyzet miatt (számukra kínos) viccet csinálni ( pl: egyszer egy jó képű srác mondta aki súlyos műtéten esett át, hogy "nővérke! Ha jó kislány lesz, legközelebb nem mosdatni fogja a golyóimat hanem játszhat is majd vele"

(egyébként csinos vagyok, szóval nem vagyok egy fogatlan vén banya..:)

2013. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Lehet bennem van a hiba, de én nem éreztem szégyennek a dolgot, amikor egy ugyancsak helyes, csinos és fiatal (majdnem az esetem kategóriás :D ) nővérke megkatéterezett. A végén csak hálálkodtam neki, mert kb 1 perc alatt megszűnt a fájdalmam amit a műtéti heget nyomó telített hólyagom okozott.

Ki is ő vette, ugyanolyan szakszerűen, és fájdalommentesen, pedig akkor már "pozitív élmény" (fájdalom elmúlása) sem kapcsolódott hozzá. Csak nagylevegő! és huss. Kint volt :D


De tip-top volt az biztos. :) És nem csak mint nő, hanem nővérke. Jött-ment segített, érdeklődött. Pedig egyedül volt az osztályra :(

2013. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Inko vagyok. Sokat töltök kórházba. Kicsit szégyelem és is hogy a nővér tesz tisztába mind egy kis babát. Erekciom nem szokot lenni.

Pedig otthon egyedöl teszem magamat

2013. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen állapotban a legtöbb férfi ,,örül minél hamarabb túlesik azon rákerül a pelenka". Kipihenhetik a műtétjüket biztonságosan.
2013. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Főleg hogy a nővérel még buliztál utána meg a kórházba pelenkáz be.
2020. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!