Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyetemre járok, de úgy érzem...

Egyetemre járok, de úgy érzem nagyon kimerültem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Most járok a felénél (remélhetőleg). Elég nehezen, de sikerültek januárban a vizsgák, azonban teljesen beparáztam. A gond az, hogy tudom, nyáron sokkal nehezebbek lesznek a dolgok, és én úgy érzem, nem leszek képes megcsinálni, pedig az utóbbi két és fél évben minden tárgyam meglett. Valamiért azonban január óta depressziós vagyok, egy csomószor szar kedvem van ( pedig egyébként életvidám vagyok) és rettegek már most a júniusi időszaktól. Ez normális? Szerintetek mit tegyek?
2015. márc. 3. 09:26
 1/1 angyalkatka válasza:
szia én egy biológia hallgató vagyok kémia minorral...tudom h. ez milyen érzés..főleg ha hasonló nehéz tantárgyaid vannak... DE a folyamatos készülés segíthet az eredményes vizsgajegy eléréséhez...a kampányszerű tanulás csak idegességet és rossz jegyeket szülhet.. nem kell beparázni ! Ha mégis izgulós típus vagy...ajánlom a macskagyökér tablettát..ez természetes stresszoldó és nincsennek mellékhatásai ! ÉS az is nagyon nagy segítség lenne a hangulatod elmulasztásában ha kibeszélnéd magadból egy olyan személynek a problémáidat akiben 100%-osan megbízhatsz :) Remélem tudtam segíteni !
2015. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!