Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Töredezés ellen mi a jó megoldás?

Girl016 kérdése:

Töredezés ellen mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon töredezik a hajam. :/ Most már elég régóta növesztem, már szép hosszú, de elfogok menni fodrászhoz vágatni a végéből. De töredezés ellen valami jó tanács? Vasalni soha nem vasaltam, mivel alapból nyíl egyenes a hajam. Ha számít valamit, soha nem is festettem, nem is tervezem, majd úgy 40 éves korom környékén, ha őszülni fogok. :) Mosni 2-3 naponta mosok hajat, mert nagyon hamar zsírosodik is. :/ Valami hasznos, használható, és bevált tanácsokat szeretnék kérni. :) Köszönöm! Privátot is szívesen elfogadok.

2015. márc. 6. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Kókuszolajjal kend be heti egy alkalommal pár órára. Ne túl sokat tegyél rá. A tenyeredben dörzsölj el előbb egy keveset és úgy vidd fel a hajad egész hosszára.
2015. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!