Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak a rossz idő miatt, vagy...

Csak a rossz idő miatt, vagy van valami a háttérben?

Figyelt kérdés

Pár hete,talán kettő,mindig szomorkás vagyok,levert a hangulatom.8 órát vagy többet de álltalában 9-et alszom,mégis mindig fáradt vagyok,sokszor elalszok az íróasztal felett.Ezen kívül mindig fázok,pedig a lakásba 20-22 fok van.Gyakran fáj a fejem is.Az utóbbi időben pedig észrevettem,hogy egy nap vagy sokat eszek vagy szinte semmit se kívánok.Ezek a dolgok csak a rossz idő miatt vannak? Talán van valami bajom? Mitől lehet ez?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. márc. 13. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán valami bajod van. Érdekes, hogy hol sokat eszel, hol meg keveset. Egész nap a lakásban vagy, és alszol az íróasztal felett? Pedig a hőmérséklet az jó. A lakásban. Szoktál néha kimozdulni? Vagy van valami a háttérben. A fene se tudja. Egyetek meg legyek.
2015. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság. Fényhiány, esetleg vitamin- és vashiány.
2015. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze,hogy szoktam kimozdulni.Diák vagyok,15 éves.És C-vitamint szedtem,nemrég.
2015. márc. 13. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!