Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napközben kialvatlan, fáradt,...

Napközben kialvatlan, fáradt, szétszórt, fáradékony, rossz kedvű vagyok. Éjjel ellenben nem tudok aludni, ha sikerül esetleg elaludnom,3-4 óránként megébredek, majd egy óra elteltével újra álmos vagyok. Valaki tapasztalt már esetleg hasonlót?

Figyelt kérdés
Ha igen, esetleg kiderült, mi volt az oka, sikerült megoldást találni rá? Nagyon köszönöm mindenkinek, aki próbál segíteni, higgyétek el, ennél rosszabb nincs, tönkre teszi gyakorlatilag a hétköznapjaim.

2015. márc. 16. 21:49
 1/5 Neo8 válasza:
Szia! Magam is gyakran kűzdök/kűzdöttem hasonló (ugyanilyen) alvásproblémával. Nekem a sport segít. Ha kellően (nagyon nagyon) elfárasztom magam egy jó hosszú kemény edzéssel simán végigalszom utána az éjszakát. Fontos a rendszer is de a kulcskérdés nálam a mozgás volt. Nekem a nappali közérzetemet is javítja.
2015. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm tényleg, igyekszem ügyelni a mozgásra, sajnos irodai munkát végzem, így gyakorlatilag a napom jórészt kitölti az ülés, mint tényező.
2015. márc. 16. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
a mindennapi stresszokozhatja ezt, ugyanis nem vezeted le a stresszt napközben, kapcsolódj ki, próbálj relaxálni, meditálni, próbálj valami olyan csinálni ami eltereli a figyelmedet a napi feszültségekről.
2015. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sportolj napi fél órát, vagy kikapcsolódj.
2015. márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy ilyen segítőkészek vagytok, jól esik, talán ezen jövő héten kicsit több időm jut a sportra, mint kikapcsolódási formára, és a szabadban egy kis futással/kerékpározással sikerül elérnem, hogy egy kiadósabb alvást meg tudjak ejteni, eddig ugyanis minden megy a régibe, már ott tartok, hogy 2l cola naponta, hogy ne aludjak el munka közben. :)
2015. márc. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!