Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Üllőideg gyulladást (isiászt,...

Üllőideg gyulladást (isiászt, lumbágót), hogyan lehet kezelni otthon? Nem tudok orvoshoz menni a héten sajnos.

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Akut vagy krónikus a gyulladás? Tehát éppen be van durranva, vagy hosszabb ideje ilyen?
2010. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 napja ilyen.A sok üléstől jött elő:(
2010. febr. 16. 17:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Előtte csak néha és gyengébben fájt.Most a vádlimig hatol.
2010. febr. 16. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Ideggyulladást eddig még nem tudtam magam kezelni. Semmitől se lett jobb, csak a gyógyszertől, amit az orvos írt fel. Ez van.


ma már meg se próbálkozom masszírozással vagy fájdalomcsillapítóval, azonnal a megfelelő gyógyszerhez nyúlok, amint megjelennek az első tünetek.

2010. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Én gyógymasszőr vagyok, és szerintem jó esély van rá, hogy a masszázs csökkenti a fájdalmadat. A hatás nem garantált, de esélyes. Mint látható, az előző válaszolónak éppen nem jött be, persze az is kérdés, hogy ki és milyen masszázst végzett (önmasszázs ezekben az esetekben nem sokat ér). Ha segíthetek, keress meg.
2010. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Hát most a héten nem megy sajnos.De mégegyszer nagyon szépen köszönöm.
2010. febr. 16. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, mert ha nincs időd elmenni otthonról, házhoz is hívhatsz egy masszőrt.
2010. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta előjön, minden évben legalább 3x-4x.

Ha nagyon fáj, akkor az injekció + aflamin-mydeton (orvos írja fel) szokott segíteni, na meg pár nap pihenés/fekvés.


Ha csak kicsit fáj és nem tudok rögtön dokihoz szaladni, akkor dologit, vagy spedifen (vény nélkül kapható). + naponta többször kenegetem flactorral, Vagy lóbalzsammal, vagy teszek rá flector tapaszt.

2012. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!