Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elviselhetetlen fejfájás,...

Elviselhetetlen fejfájás, gyógyszer nincs itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alvás nem segít, egyrészt így szinte sosem tudok elaludni, másrészt pedig ha el is alszok, mikor felkelek (tok mindeg, hogy 3 óra múlva vagy 8-10 óra múlva) dupla annyira fáj a fejem.
2015. márc. 25. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

rövid távú megoldás, iszol normális mennyiségű vizet, fogod magad és a friss levegőn elsétálsz a patikáig fejfájás csillapítóért

hosszű távú: normális mennyiségű folyadék fogyasztása naponta 1-1,5 l / 20 testtömeg kg, renszeres sport és orvosi kivizsgálás

2015. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Orvosi kivizsgalason már voltam, azt mondták minden rendben. De nagyon sokat fáj a fejem. A folyadekmennyiseget igyekszem tartanI
2015. márc. 25. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Van gyógyszer ami hat rá?
2015. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenkor egy fejmasszázs is segíthet.
2015. márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem szeretnék megbántani, mert mindenkit a jóindulat vezérel, de aki a friss levegőt, a sportot, a folyadékmennyiséget és ehhez hasonlókat javasol annak biztos nem fáj a feje nap mint nap.
2015. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

"Senkit nem szeretnék megbántani, mert mindenkit a jóindulat vezérel, de aki a friss levegőt, a sportot, a folyadékmennyiséget és ehhez hasonlókat javasol annak biztos nem fáj a feje nap mint nap."


nem, csak migrénem szokott lenni - érdekes módon csak a lusta időszakomban, amikor nincs sportolás...az az apróság, hogy menjen orvoshoz elkerülte a figyelmed a válaszomban...mindamellett mivel a kérdezőnél a doki nem talált semmit, egy nagyobb összegbe lefogadnám, hogy heti 6-7 óra sportolás és megfelelő mennyiségű folyadékivás mellett 3-4 hónapon belül eltűnnek a panaszai

2015. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdező már írta, hogy volt orvosi vizsgálaton ez a tanács már nem aktuális. Bár kevert fejfájásom van, tehát tudom mi a migrén elcserélném a mindennapi fejfájást egy ritkán jelentkező migrénre. Szerencsés vagy, hogy neked segít a sport, de nem ez az általános.
2015. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem. Főleg, hogy sajnos én nem is igazán sportolhatok mert súlyos aszthmám van és gerincsérvem, nyitott hatgerincem. Egy rossz mozdulat és lebenulhatok. Jógázok, és napi kb 2km sétálok,boltba oda-vissza. Ennél többet nem tehetek :(
2015. márc. 27. 09:44
 9/13 anonim ***** válasza:

nem ismerem a betegséged, de kissé kifogásnak hangzik

nekem konkrétan egy csigolyaívem hiányzik a gerincemből, mégis sportot javasoltak már gyerekkoromban, annak ellenére, hogy fel voltam mentve testnevelésből, pont azért, hogy a vázizomzatom erősödjön és ne okozzon gondot a hiányzó csont egy rossz mozdulatnál


beszéld meg az orvosaiddal, mit sportolhatsz!

2015. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"ritkán jelentkező migrénre" ja, tiszta élvezet, amikor 2 napig a víz se marad meg bennem, mert kihányom és az ágyból sem tudok felkelni...ennek ellenére este segít, nappal meg besötétített szoba van
2015. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!