Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhat a csipő forgó...

Mi okozhat a csipő forgó környékén fájdalmat, lépéskor, lábemeléskor? F

Figyelt kérdés
Csütörtökön nagyon sokat dolgoztam,nagyon elfáradtam,talpaltam,pakoltam.Másnap reggel ébredéskor éreztem,és azóta fáj.Reggel erősebben,most kicsit jobb,de ha emelem a lábam akkor fáj.Főleg ha közben kifele forditom a térdem.Mitöl lehet?
2015. márc. 28. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni. Nekem egy vírusos tüdőgyulladást követően pár héttel jött hasonló. Először csak a comb felső részén a combhajlattól lefelé jelentkezett és nehézséget okozott lépcsőn felfelé járáskor meg emelkedőn felfelé (mintha spárgázni tanultam volna talajtornánál, amikor húzódnak és fájnak az inak és szalagok). Később áterjedt oldal felé tomportájra, a háziorvos csípőizületi kopásra gyanakodott (mert benne vagyok a korban), de a csípőröntgen felvételt közel három hete még nem értékelte ki a röntgenorvos. Én inkább valami vírus-okozta lágyrész gyulladásra tippelek, mert később a térdeim is elkezdtek enyhén fájni. Ennek már több, mint 3 hete, gyógyul, de még mindig érzem és időnként ezekben a combtőnél levő inakban nyilallás jelentkezik nyugalmi állapotban is. A csípőizületben megmaradt egy enyhe fájdalom akkor is, ha nem azon az oldalamon fekszem, mintha a csípőizületi szalagok és tok fájna.
2015. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is valami kissebb gyulladásra tippelek.Nem mindig fáj,csak bizonyos pózokban.Pl ha a masik lában előre emelem akkor is erzem..vagy ha térdhajlitasban felelmelem...Reggel járáskor is fájt,most az elmúlt.Az biztos hogy nagyon fáradt voltam csütörtökön fájt szinte minden porcikám,és azután jelentkezett...

Te használsz rá valamit?Én mist egy kámforos krémmel kenegetem.

2015. márc. 28. 19:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta etgnap egy ismerősöm hogy derékról fájhat ott.
2015. ápr. 2. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!