Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fontos e a fanszőrzet borotvál...

Fontos e a fanszőrzet borotválása?

Figyelt kérdés

Az iskolában az osztálytársaim között ez volt a téma.Kérdezték tőlem,hogy én borotválom e.Mondtam,hogy nem.Erre kinevettek és kérdezték,hogy lehetek ilyen igénytelen.Nekem soha nem mondta senki,hogy ott le kéne borotválni,nem is gondoltam volna.Kérdeztem apámtól,hogy hogyan kéne,de ő azt mondta,hogy ez hülyeség,normális ember nem borotválja.De én kellemetlenül érzem így magam.Még sosem volt leborotválva.Nem tudom,hogy álljak neki.Villanyborotvával?

17/F



2015. márc. 30. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem a párom néha leszedi magának. Néha. De sokszor mondom neki, hogy minek? Nekem úgy jó, ahogy van. A pénisz úgysem szőrös, és az a lényeg :).

Dehogy vagy igénytelen! Ha rendesen tisztálkodsz, akkor az úgy jó.

Kipróbálhatod amúgy, nem lesz semmi bajod tőle. Rendes borotvával próbálkozz, és valamilyen habbal, de vigyázz, el ne vágd a herezacskódat! Nagyon tud vérezni.

2015. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy szőrteleníts, de az sem hülye, aki megteszi.

Én nőként szőrtelenítek, mint ahogyan a párom is odalent, aki ugye férfi, ő is szőrtelenít odalent. De volt olyan párkapcsolatom is a jelenlegi előtt, aki nem szőrtelenített és az sem zavart.

Ez nem elvárás, de mindenki máshogy szereti, mindenkinek máshogy a jó, a kényelmes. Valaki úgy szereti, ha olyan, amilyennek a természet adta, valaki meg szőrtelenít, mert úgy érzi jól magát.

2015. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lenne igénytelenség? Divat, ennyi. Ha nem élsz nemi életet, felesleges vele baromkodni. Elég akkor foglalkozni vele, ha a barátnőd azt mondja, hogy neki jobban bejön a csupasz. Mondjuk nekem lányként nekem inkább az jön be, ha csak kicsit meg van nyírva, hogy ne legyen akkora bozont, de a csupasz elég vicces hatást tud kelteni, ha egyébként minden más tök szőrös..:D
2015. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert mások borotválják, neked nem muszáj! Ez nem "kötelező"! Ha te így jól érzed magad, nyugodtan így hagyhatod! Divatból vagy mert mások ezt mondják, nem kell leborotválni!

Ha mégis kíváncsi vagy, akkor leborotválhatod villanyborotvával vagy simával is de előtte vágd rövidre ollóval!

2015. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szőrzet nem igénytelenség. Attól , hogy valaki nem szedi le a szőrt magáról még lehet igényes ember. Ismerek olyan férfit és nőt is akik csupaszra borotválják, hogy iszonyú igénytelenek. Szóval legközelebb nyugodtan mond meg az osztálytársaidnak akik igénytelenséggel jönnek, hogy elég buták ha azt hiszik a borotválás igényes.

A szőrtelenítés pár éves divat. 90-es években nem volt szokás a teljes szőrtelenítés, mégis rengeteg igényes ember volt. Bevallom a hideg ráz ha egy férfi tök csupasz.

2015. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod én néha lenyírtam, most bozontos mint csuvákká 20F
2015. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

nullára borotválni elég bu zis dolog szerintem

De azért érdemes kordában tartani a szőrt a bráner körül

2015. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem nullára is letolni, nincsenek homó hajlamaim... Inkább az van, mint a hajammal: megy polírra, annál később nő vissza. Hülyén néz ki? Tudom. És? :D
2015. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
nyírd egy kicsit rövidebbre ha nagyon bozont, de ne vágd kopaszra mert az egészségtelen. a szőr véd a baktériumoktól, felfogja az izzadságot, így nem fog pirosra dörzsölődni a bőröd, és nem leszel gombás. míg akik csupaszra lenyírják, elveszítik ezt a védelmet. plusz szerintem a gyerekeknek legyen csupasz, felnőttnél legyen ott szőr, különben bizarrul néz ki.
2015. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nálunk családi vonás a bundás farok nekem is azt mondja apu ne toljam le az a férfi éke sokat sportolok de nekem nem lesz büdi 19F
2016. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!