Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fanszőrzet borotválása...

Soha kérdése:

A fanszőrzet borotválása tényleg impotenciát okoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 17:54
 1/7 anonim válasza:
59%
NEM
2011. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem, én szerintem semmiképp sem.
2011. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
nem... szerinted hogy függ össze a kettő?? Habár..esetleg ha a borotvával levágnád a farkadat, akkor nem fog felállni!! :D
2011. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Urban legend, ami egyenlő azzal hogy marhaság, majdnem minden téren. Egyébként meg semmi köze a kettőnek egymáshoz, forgasd még kicsit a biosz könyvet.
2011. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Ezt képes vagy megkérdezni? Arra vigyázz, hogy se a farkadat, se a herezacskódat ne vágd le a borotvával, akkor nem lehet baj.
2011. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen még amputlni is kell meg még a jobb füledet is miután a veséd felét kivették, de ezek előtt kikell venni az egyik fogadat és az arany eredet, ha van, és ezt meg kell enni és meg gyógyulsz, a farkadnak viszont annyi de meg maradsz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most úgy röhögtem mint Delirious
2015. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!