Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fontos e a fanszőrzet borotvál...

Fontos e a fanszőrzet borotválása?

Figyelt kérdés

Az iskolában az osztálytársaim között ez volt a téma.Kérdezték tőlem,hogy én borotválom e.Mondtam,hogy nem.Erre kinevettek és kérdezték,hogy lehetek ilyen igénytelen.Nekem soha nem mondta senki,hogy ott le kéne borotválni,nem is gondoltam volna.Kérdeztem apámtól,hogy hogyan kéne,de ő azt mondta,hogy ez hülyeség,normális ember nem borotválja.De én kellemetlenül érzem így magam.Még sosem volt leborotválva.Nem tudom,hogy álljak neki.Villanyborotvával?

17/F



2015. márc. 30. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igénytelenség. Lány vagyok és nekem nagyon nem jön be a csupasz. Szerintem egy pasi legyen szőrős. Esetleg vágd vissza egy kicsit, de ennyi.

De te döntöd el, hogy érzed magad jobban. Ha úgy jobb, akkor tedd azt nyugodtan. Bajod nem lesz belőle, esetleg jobban oda kell majd figyelned a higiéniára, ahogy az egyik válaszban írta valaki, a szőr véd.

2016. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!