Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka az állandó...

Mi lehet az oka az állandó szédülésnek és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
A laborom jó , vérnyomás , vércukor rendben. Iszok is eleget. Itthon is szédülök , de az utcán felerősödik , már lassan ki sem merek menni.
2015. ápr. 7. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szedsz elég vitamint? Nem lehet , hogy valami agyi keringési zavarod van vagy valami hasonló dolog? Fordulj dokihoz vele de szakemberhez
2015. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
füled nincs begyulladva? Mert ott van az egyensúly központ attól simán lehet, de lelki eredetú problémák miatt is pl. pánikbetegség
2015. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichés, idegrendszer, daganatok vagy fül-orr gégészeti problémák okozhatják. Első körben fordulj háziorvosodhoz. Mindenképpen ki kell zárni az agydaganat lehetőségét
2015. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Triss XD válasza:
Lehet hogy rossz a szemed és szemüveg kéne az egyik ismerősömmel is így volt.
2015. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, főleg a lépcsőn lefelé menet kapaszkodnom kellett, mert attól féltem leszédülök. Nekem pánikbetegséget állapítottak meg, ideggyógyász, majd pszichológus foglalkozott velem, több év alatt múlt el.Mindenképpen ki kell vizsgáltatni, ha hosszabb ideje fennáll.
2015. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!