Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az, hogy valaki frontérzékeny...

Az, hogy valaki frontérzékeny és épp front van az befolyásolhatja a hangulatát?

Figyelt kérdés
Mai nap egy barátom nagyon furán viselkedett, és arra hivatkozott, hogy neki a front befolyásolja a hangulatát is (??). Lehet, hogy van bennevalami, de tekintve hogy ma nem volt front, szerintem más van a háttérben...

2015. ápr. 7. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak akik érzékenyen reagálnak a frontokra, hideg, meleg, vagy kettős fronthatás. Vérnyomás ingadozás, kedélyállapot változás, fejfájás lehetnek a tünetei. Ha te valami másra gyanakszol, annak az alapja a női megérzés, mint tudjuk az soha nem téved.
2015. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Én például a melegfrontnál érzem magam, levertnek, letörtnek, szétszórtabb vagyok, nehezebben tudok koncentrálni. (hidegfrontnál szimplán csak a fejem szokott fájni)
2015. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. ápr. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!