Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csipőforgó táji combcsontom...

Csipőforgó táji combcsontom fáj, főleg lábemeléskor, hosszú állás, munka után, közben, az időjárás befolyásolhatja? Elhúzódhat tőle? Pénteken kezdődött mikor bejött ez a szeles hideg idő, azóta csökkent a fájdalom, de érezhető.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A csípőtáji fájdalom a keresztcsontból sugárzik a csípőtájra. Hosszú álláskor a keresztcsonti izmok begörcsölnek, ezért jobb, ha állás közben sétálgatsz. Pihentetéssel rendbejön. Otthon óvatos tornával segíthetsz: reggel az ágyból ne kelj ki rögtön, hanem hanyatt fekve emelgesd a lábadat, biciklizzél vele, majd fordul oldalra, és úgy is tornáztasd. Amikor elfárad, abbahagyod.
2015. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,boltban dolgozom,igy 8 óra talpalás van:(Csütörtökön nagyon elfáradtam,utánna kezdődött,hétvégén nagyon fáj,vasárnaptól jobb,de még mindig érzeni.Cipő zokni húzáskor érzem hogy húzódik.Ha komolyabb baj lenne az erősödne igaz?
2015. ápr. 2. 10:01
 3/7 A kérdező kommentje:
És a derekam is fájt,fáj...bár az nem állandó,inkább bizonyos mozdulatokkor.
2015. ápr. 2. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap múlva csökkenni fog a fájdalom. Most csak azért fájhat ennyire, mert korábban nem dolgoztál álló munkakörben. Csökkenni fog a fájdalom, de meg nem szűnik. Sajnos, derékfájós leszel.
2015. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát..25 éve ezt csinálom:)Egy hosszabb táppénz után 1 hónapja álltam újra munkába,Az a bizonyos múlt heti nap,mikor nagyon elfáradtam extra rossz volt)Ja és másnap szintén rádolgoztam még.Akkor ez a jó pár napos fájdalom normális?Derakam szokott fájni,itt még annyira nem érzetem.Köszi a választ
2015. ápr. 2. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapos pihenés után bizony előfordul, hogy fáj, mert az izmok elpillednek. Amikor munkába állsz, akkor egy ideig fáj, majd fokozatosan elmúlik. Ezzel sajnos nem tudsz mit tenni. Nekem is ilyen. :-(
2015. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. ápr. 2. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!