Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen módszerrel tudnám...

Milyen módszerrel tudnám leküzdeni a mindennapi stresszt?

Figyelt kérdés
Stresszes életet élek (mint sokan mások), úgy érzem, az egész napom egy rohanás, nem tudok megnyugodni, állandóan jár valamin az agyam, néha azt érzem, a folyamatos idegeskedés megbetegít fizikailag is, fáradt vagyok folyamatosan, viszont csak éjfél után tudok elaludni...stb. Nagyon kezdő vagyok ezen a téren, de szeretnék tanulni olyan technikákat, amivel a munkából hazaérkezés után ki tudnék kapcsolni, főleg, mert az 5 éves kisfiammal sem tudom így hasznosan tölteni az időt...mert ha vele foglalkozom, akkor is jár az agyam közben mindenen! Köszönöm előre is a válaszokat!
2015. ápr. 8. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Lélegezz szabályosa, normálisan. A szervezet oxigénhiányos állapotán van a hangsúly. Képtelen a szervezeted normálisan pótolni az elhasznált oxigént. Egy két évtized múlva komoly szervi elváltozásokat is előidézhet.

Érdemes leülni kisfiaddal is már a légzőgyakorlat alapokat sajátítsa el ő is, hogy boldogabb élete legyen! A többit privátban.

2015. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó, neked is bemásolom. Ezt most írtam egy pánikoló embernek.


"Nyugtasd meg magad (attól megnyugszol..) meditálj, gondolkodj el az élet értelmén, merengj el azon, hogy semmi értelme nincs.

Gondolkodj el a félelmen, a pánikon, ennek sincsen értelme. Az életet lehet utálni és rengeteg embernek nem sok kedve van felkelni reggel és a fölösleges sz.arokat csinálni. Viszont amíg nem döntünk az öngyilkosság mellett, addig muszáj. De ezek kívül is van választás: semmit sem muszáj csinálni. Maximum munka és pénz nélkül hajlék nélkül marad az ember és éhes lesz, ez sem olyan kellemes de csak egy állapot. Mint minden állapot, múlandó.


Főzz egy citromfűteát is, vagy sokat, hallgass kellemes, nyugtató hatású zenét, nézd meg a Forrás című filmet, vagy menj le taichizni esetleg boxolni, de inkább az elsőt. Vagy talán jógázni."

2015. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Stresszes életet élek (mint sokan mások), úgy érzem, az egész napom egy rohanás, nem tudok megnyugodni, állandóan jár valamin az agyam, néha azt érzem, a folyamatos idegeskedés megbetegít fizikailag is, fáradt vagyok folyamatosan, viszont csak éjfél után tudok elaludni...stb. Nagyon kezdő vagyok ezen a téren, de szeretnék tanulni olyan technikákat, amivel a munkából hazaérkezés után ki tudnék kapcsolni, főleg, mert az 5 éves kisfiammal sem tudom így hasznosan tölteni az időt...mert ha vele foglalkozom, akkor is jár az agyam közben mindenen! Köszönöm előre is a válaszokat!
2015. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!