Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most elmebajos lennék, vagy...

Most elmebajos lennék, vagy mi van velem? (fontos)

Figyelt kérdés
15 éves, vok mostanába majdnem az összes tanárommal összevesztem, és miután már a második tanár elmebajozott le kicsit elvesztettem az önbizalmamat... Az osztálytárs barátaimmal nagyon jó a kapcsolatom, viszont úgy érzem, hogy néha ők is kerülnek ezek miatt, ezt meg lehet h csak beképzelem tényleg nemtom, mert igazából mindig kiálltak mellettem, szal vannak haverjaim, éppen tegnap emiatt este 9 kor lehívtam az egyiket az meg rögtön pattant...:D és röhögtünk egy jót :D Szal nemtom mi van velem lehet h csak a suli miatt vagyok stresszes, sőt vszínű, esetleg tuttok vmi hatásos megoldást erre?
2010. febr. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korban előjönnek az agresszivitások, a stresszes állapotok. Próbálj meg uralkodni magadon, próbálj meg toleránsabb lenni a tanáraiddal. Most fogd vissza magad, amíg a helyzetet tudod uralni és nem fog elmérgesedni. A tanár figyelmeztetett, igaz nem így kellett volna, de felhívta a figyelmedet a nem normális magatartásodra. Sok sikert! Írok egy példát anno az egyik tanárom aki nem tudta olyan szaktudással a matekot, mint ahogy ő, annak minden tanítványa hülye gyerek volt.Utáltuk minden de nem mondhattuk neki a szemébe mert sorba buktatott volna bennünket. Ne vedd ennyire a szívedre, légy visszafogottabb és meglásd helyre jön minden.
2010. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a töritanár folyton rossz jegyeket ad ,pedig kb ugyan olyan az osztálytársam dolgozata mint az enyém, övére 2 jeggyel jobbat ad, és ha kipuskázom az egészet, akkor is csak négyest ad, legszívesebben leütném vagy a szájába nyomnám a dolgozatot, de akkor biztos eljutna anyám fülébe, őt meg nem akarom ilyenekkel idegesíteni, épp elég ideges =S
2010. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) ott a tuttok= tudtok :) bocs
2010. febr. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!