Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam öt hónapos tegnap...

Kisfiam öt hónapos tegnap történt. Furcsán pislogott és mintha nem kapott volna levegőt. Egy párszor megismételte. Megijedtem hivtam az orvost. Azt mondták, hogy epilepszia. Megvizsgálták minden rendben volt azt mondták éber a gyerek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el további vizsgálatokra. Holnap irány a körzeti orvos, és ír beutalókat neurologia stb.

Remélem semmi gond.

2013. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy megvizsgálták? az epilepsziát valóban a neurológián kell kivizsgáltatni, van egy műszeres vizsgálat EEG a neve, egyáltalán nem fájdalmas ezt csinálják pici babáknak is, oda kellene elvinned nem tudom nálatok kell-e oda beutaló amit a házidoki ad vagy sem
2013. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MissLawliet válasza:

ki mondta,hogy epilepszia?

a házi gyermekorvos?

az epit csak a neurológus állapíthatja meg.

2013. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem akarom, hoyg ez legyen, de autizmus esetleg nem? A kisbaba normálisan reagál Mindenre? Komplikációk nem adódtak? Sajnos megesik hogy csak 3-4 évesen derül ki.
2016. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!