Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Furcsán veszi a levegőt a...

Furcsán veszi a levegőt a hörim alvás közben, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egész nap kinn aludt, kb. a terrárium közepén, szóval láttam jól, és azt figyeltem, hogy hason fekszik, és egy darabig, 7-8 levegővétel erejéig simán veszi a levegőt, aztán meg "vonaglik" egyet. Ezt nem kell ilyen brutálisan érteni, csak nem találok jobb szót. Olyan, mintha egy nagyon nagy falatot nyelne le egyben, hullámzik egyet a höri háta, aztán tovább alszik. Nem úgy tűnik, hogy zavarná, mert mélyen alszik, de engem aggaszt kissé. (elég öreg hörike, több, mint két éves nőstény dzsungáriai törpehöri)

2013. aug. 16. 22:57
 1/2 viktor123456 ***** válasza:

megpróbáltam utánanézni angolul, de nincs ilyen ismert betegségről szakirodalom. ha meg nem kutatták, akkor ez nem probléma.



szerintem épp egy nagyobb falatról álmodik. :-)

2013. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet h elfog pusztulni,nem biztos!az én volt hörim az ketrecbe volt emeletesbe és felment az emeletre és ott oldalra dölt és vlahogy ugy aludt el ahogy moondtad hogy szépen veszi a levegöt utána meg olyan furcsán azt hittük h csk ugy jött neki de stére elpusztult igy volt nekünk mind a 2 törpe hörimnél :/ de nem akartalak megilyeszteni vele csk mondtam h nekem mi volt az átélésem velük....de sztem ha a hasán van nincs semmi baja általába mindig a hasukon alszanak
2013. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!