Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős migrénes fejfájás ellen...

Erős migrénes fejfájás ellen valami?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon érzékeny vagyok mindenféle időjárás változásra és mostanában ez a rengeteg front egyik nap 20 fok utána hó teljesen kikészít... Amint jön egy változás fáj a fejem (migrén szerűen), ezt hányinger kíséri és levertség...Kis korom óta nagyon érzékeny vagyok minden hasonlóra, most 21 éves vagyok és egyre durvább. Általános gyógyszerek már semmit sem érnek (pl.: algopyrin, saridon, algoflex, aspirin...) Az alvástól kb mégjobban fáj, de az amúgy sem megoldás, nem fekhetek napokig :/ Egyre elviselhetetlenebb és remélem tud valaki megoldást, legalább ami kicsit enyhíti a tüneteket.

Orvosnál már sokat jártam, de ők igazából nem csinálnak semmit és nem is érdekli őket ilyesmi :/

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2015. ápr. 12. 17:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Mekkora poén (:
2015. ápr. 12. 17:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Igyál sok tiszta vizet! Sűrűn fáj(na) nekem is a fejem, de mivel sok vizet iszom, ezért rendben van a "torony". :)
2015. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de nem igazán érzek tőle változást sajnos :(:
2015. ápr. 12. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
neurológia--->mri---->migrénre konkrét gyógyszer
2015. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mri-n jártam, fejfájás ambulancián jártam, kb 2 hetente vért is vettek tőlem... de nem mondtak semmit. Törődjek bele, hogy migrénes vagyok vagy idegeskedjek kevesebbet hátha attól jobban fáj... Igazából az orvosokat 'ilyenek' nem érdeklik
2015. ápr. 12. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Neurológushoz visszavitted az mri eredményét? Mit mondott?

Én is voltam mri-n, nem találtak kóros elváltozást. Mikor visszavittem az eredményt a neurológushoz, írt fel speciális gyógyszert.

2015. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem sem találtak semmit és külön gyógyszert sem adtak. Hát akkor megpróbálkozom másik helyen...
2015. ápr. 12. 19:12
 8/10 anonim válasza:
szia! én évekig jártam mindenféle kivizgsálásokra, de nem találtak semmit, pedig már 15 éve migrénes vagyok. végül elmentem egy magán neurológushoz, elmondtam a bajom és kaptam rá relpax-ot, ami működik. szerintem próbálj meg még szedni magnéziumot, az segít
2015. ápr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Nem írtam, de én is magándokinál voltam. Nagyon megéri. Nekem is végül Replaxot írt fel, az első gyógyszer nem jött be.

2015. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor megpróbálkozom!

Köszönöm szépen a válaszokat! (:

2015. ápr. 24. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!