Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sürgős! Mit tegyek a túlzott...

Sürgős! Mit tegyek a túlzott izzadás ellen, hogy ne legyen az egész hátam és hónaljam vizes?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen voltam, nagyon lekorlátozza ez a dolog az öltözködésemet, még a téli időszakban is izzadtságfoltos vagyok ha csak üldögélek is. Ezért mindig fekete vagy olyan mintás ruhákat hordok amin nem látszik, egyszerűen nem tudok mást felvenni. De most borzalmas dolog történt, felvettek egy olyan munkahelyre, ahol kötelező szürke egyenpólót hordani, rossz időben szürke hosszú újjút, ami ráadásul testre feszülős szabású. Ezen egy csepp izzadtság is látszik. A munkahelyen pluszban nagyon meleg is van a gépektől, klíma nincsen. Ismerem magam, tudom hogy szinte az egész hátam egy folt lesz, meg a hónaljam, mellem alatti rész is. Nem büdös ha használok dezodort, de a látvány borzasztó. Félek hogy emiatt igénytelennek fognak tartani, és kiközösítenek. Mit tehetnék? Nincs erre valami gyógyszer? A hónaljamra szoktam használni a Solutio Antisudorica nevű oldatot, de az egész hátamat, hasamat nem kenhetem vele be.
2015. ápr. 15. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha veszel alá valami extra feszülős pólót az lehet segít...
2015. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!