Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Solutio antisudorica-izzadás...

Solutio antisudorica-izzadás ellen, nektek bevált? És ha mondjuk reggel használom akkor egész nap nem izzadok meg töle? Vagy még használhatok sprayt is? Vagy inkább a hintöpor?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Háát, nem tudom...

Tulajdonképpen alumínium-klorid van benne amivel a pórusokat tömíti el, ez már magáért beszél.

Én kipróbáltam, ahol bekentem ott rettenetesen viszketett egy darabig. Végül is nem izzadtam azokon a részeken, de szerintem kínzás!

2011. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az izzadást megszüntette, viszont irtóra viszketett és csípett a hónaljamnál, ráadásul be is barnult az egész hónaljam...olyan, mintha "összeégette" volna a szer... elég drasztikus, rengeteg alumínium van benne, ami baromi káros! Én már bánom, hogy használtam!
2011. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Talán hígítani kéne, és akkor nem marné szét.. :))) Ilyen eszetekbe se jutott amúgy?


Öntsd ki az üvegből a fele folyadékot, és tölts bele vizet. Este kell használni, reggel nem! Egy picit sem fogsz izzadni, nem kell dezodor sem.

2011. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Attól még ugyanúgy benne van a mérgező alumínium!
2011. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Ne vegyél levegőt akkor légyszíves, mert abba is vannak káros anyagok.
2011. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
71%

Én golyós dezodorba öntöttem,miután kiürült,így könnyebb felvinni,és igen,hígítani kell,amúgy durván mar. Csak estnéként használom,mert ha picit ráizzadsz,nem ér semmit.Várd meg,hogy megszáradjon,különben kiszedi a ruha színét. És igen,viszket,de szerintem elviselhető.

Nem tudom,hogy mennyire árt,de szerintem az sem normális állapot,h egyenesen rettegtem a nyártól,és nagyrészt kedvem sem volt kimenni az utcára a foltok miatt. Nem kell minden nap használni,főleg nem egy bizonyos idő után,nekem már kéthetente elég. Én használok mellette izzadásgátlót,de csak megszokásképpen.

2011. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvosi zsálya !
2017. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!