Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, mi fájhat? SOS

Mitől lehet, mi fájhat? SOS

Figyelt kérdés

Pár napja jelent meg egyfajta fájdalom, nem tudom megállapítani pontosan, hogy hol. Eleinte a szívem körül ilyen szorító, szúró érzés jött elő, most viszont jobb oldalon érzem ugyanezt, de a hátam felől. (Illetve pontosan olyan magasságban, ahol a melltartóm van)

Ahhoz tudnám még hasonlítani esetleg, mint amikor félrenyel valaki, vagy rosszul veszi a levegőt, és szúr az oldala..

Kb egy éve dohányzom, lehet ez esetleg valami tüdőbetegség?

Egyébként semmi gondom nincs, nem vagyok fáradékony, semmi láz/köhögés tünetem nincs.

Előfordult már valakivel ehhez hasonló?

Még két hétig külföldön vagyok, elmennék orvoshoz, de ezt magyarul is elég nehezen tudom elmagyarázni, félek, hogy nem érteném meg, amit mond.

Előre is köszönöm a válaszokat!

22L



2015. ápr. 15. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: nem lehet reflux? Ugyanis az tud olyat produkálni, hogy úgy érzed, mintha infarktusod lenne a mellkasnál szorít, vagy akár nyelésnél. Addig is míg nincs jobb ötleted reszelj gyömbért egy pohár vízbe és idd meg esetleg kicsi citromot is csavarhatsz bele. Akár többször is egy nap.
2015. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Refluxra igazából nem gondoltam, hasfájós nem igazán vagyok, úgy általánosságban normálisan eszem, változatosan.

Lehet, hogy csak tartásproblémáim vannak, csak megijedtem, hogy valami komoly tüdőproblémám lehet..

2015. ápr. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!